Leonardo kërkon brazilianin e Juventusit të PSG-ja
E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi.

Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe PSG është duke e vëzhguar.

Me rikthimin e Leonardos te parisienët, Costa me shumë mundësi do të bashkohet me francezët.

Braziliani ka zhvilluar vetëm 17 ndeshje sezonin e fundit duke shënuar vetëm një gol.
Shtuar më 18/06/2019, ora 19:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori