Leonardo: Milani e meritoi titullin kampion
Trajneri i Interit, Leonardo ka përgëzuar rivalin Milan, që e ka fituar titullin e Serie A duke thënë se ai titull është mëse i merituar për Rosonerët.Interi ka zënë vetëm vendin e dytë.

"Mospajtimi i vetëm për mua është që ne nuk e fituam atë. Ne çdo herë e kërkojmë atë".

"Sidoqoftë, Milani e meritoi të fitoj. Ata janë një klub i mirë dhe e meritojnë Scudetton", tha Leonardo pas fitores së Interit kundër Fiorentinas me rezultat 3-1. /albeu.com/
Shtuar më 09/05/2011, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori