L’Equipe: Allegri pranë PSG
Massimiliano Allegri është shumë afër që të bëhet trajner i Paris Saint-Germain.

Sipas L’Equipes, bordi i PSG-s nuk ka besim më në Thomas Tuchel dhe duan ta largojnë atë me të përfunduar ky edicion.

Allegri shihet si favorit për t’u ulur në stolin e tyre, derisa edhe Jose Mourinhos ishte konkurrent.

Shtuar më 06/07/2020, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori