L'Equipe: Kante refuzoi PSG
N'Golo Kante është një ndër futbollistët më të mirë që Chelsea ka.

27-vjeçari është një njeri shumë besnikë dhe më modest për t'u marrë shembull.

Në merkaton e verës kishte shumë thashatheme se ai do të largohej nga Londra dhe do të transferohej në PSG.

Sipas, "L'Equipe" ai i ka refuzuar të dyja ofertat nga kampioni i Ligue 1, vetëm për të qëndruar te Chelsea. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori