L'Equipe zbardh mënyrën se si PSG arriti tek Mbappe
Mbappe është shumë pranë bashkimit me Paris Saint-Germain.

Sipas L'Equipe, Draxlerin, Lucas Mouran ose Javier Pastor do të bashkohen me Monacon dukeikrijuar lëhtësi PSG-në në marrveshje. Ndërkohë, Le Parisien thotë se PSG do të paguajë 150 milionë euro dhe do të japë dhe një lojtar për Mbappe, përcjell Albeu.com.

Nuk dihet se kur do të arrihet marrveshja për Mbappen, por dihet që destinacioni i tij do të jetë PSG. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2017, ora 12:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori