"L’equipe" zbulon formacionin e Shqipërisë, ka shumë surpriza (FOTO)

Gazeta franceze “L'equipe” ka publikuar formacionet dhe skemat e shqiptarëve dhe rumunëve që do të përballen sot në ora 21:00.

Te kuqezinjtë tanë gazeta franceze e sheh në formacionin bazë kapitenin Lorik Cana, ndërkohë që nga minuta e parë mesa duket do të ketë vend edhe për Kacen që pritet të zëvendësojë Kukelin e pezulluar.

Ndryshime sipas të përditshmes më të madhe sportive franceze do të ketë edhe në sulm, teksa Cikalleshi mund të zërë vendin e Sadikut. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2016, ora 16:59
armando
e Dielë 19 Qershor 2016, Ora 17:29
BRAVO
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori