Leroy Sane mbërrin në Munich për të firmosur me Bayern (VIDEO)
Tashmë është pothuajse e kryer. Leroy Sane është një lojtar i Bayern Munich.

24 vjeçari sapo ka mbërritur në Munich, ku do të kryer vizitat mjekësore dhe më pas do të hedh firmën mbi kontratë.

Sipas medieve gjermane, bavarezët do të derdhin në arkat e

Manchester Cityt (klubi që kishte në pronësi kartonin e futbollistit) plot 47.5 milionë euro, ndërsa Sane do të firmos një kontratë 5 vjeçare me Bayern.

Shtuar më 01/07/2020, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori