Lëshoi tarracën me qera për tifozët, shikoni sa para fitoi
Shumë tifozë të Gjilanit kishin udhëtuar drejt Pejës për të ndjekur ndeshjen finale mes Prishtinës dhe Dritës.

Për ta ishin rezervuar vetëm 100 bileta.

Ata u ngjitën në tarracën e një pallati për ta ndjekur ndeshjen. Sipas Gazetës “Olle” pronari i pallatit ka arritur të fitojë plot 400 euro me këtë “tribunë” të improvizuar.

Drita arriti të shpallej kampione këtë fundjavë. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori