Leucemi akute, Donnarumma prek zemrat e të gjithëve me masazhin inkurajues për Mihajlovic
Gianluigi Donnarumma ka një mesazh emocionues për trajnerin, Sinisa Mihajloviç, i cili u tërhoq nga futbolli për arsye shëndetësore.

Portieri i Milanit, ka shprehur mbështetjen e tij për Mihajloviç i cili është diagnostikuar me Leucemi akute dhe se ka vendosur të luftojë sëmundjen e ta mposhtë atë.

"Ti më ke mësuar të mos heq dorë kurrë, tani është radha juaj! Ju jeni më të fortë, ju do të fitoni! Unë jam me ju Mister!", shkruan Donnarumma në rrjetet sociale.
Shtuar më 13/07/2019, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori