Levante dyfishon rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO)
Levante ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Barcelonë në stadiumin "Ciutat de València".

Autori i golit është sulmuesi Borja Mayoral në minutën e 18'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 22'. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2019, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori