E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Ish-lojtari i del në krah Mourinhos në momentin më të keq
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka përfunduar në qendër të kritikave, por ka edhe nga ata që e mbështesin.

Ish-lojtari portugez, Maniche gjatë një prononcimi për Goal.com tha se trajneri Mourinho ka qenë dhe do të jetë trajneri më i mirë në botë.

Mourinho ka qenë dhe do të jetë trajneri më i miri që më ka drejtuar. Situate aktuale te skuadra angleze e Manchester United nuk është e favorshme, por nëse ka një trajner që del nga këto situate, patjetër që është portugezi Mourinho”, tha ish-lojtari Maniche. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2018, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori