Leverkusen dhe Atletico fitojnë
Pëlqej
Në grupin B të Europa League gjermanët e Bayer Leverkusen kanë arritur të fitojnë me rezultatin 1-0 me një gol të minutës së fundit me anë të lojtarit Vidal. Këto kanë qënë tre pikë të çmuara për Leverkusen. Edhe Atletico Madrid arrin të fitojë jashtë fushe kundër Rosenborg me rezultatin 1-2 ku kanë shënuar Aguero dhe Tiago për Atleticon dhe Henriksen për miqtë.(albeu.com)
Shtuar më 04/11/2010, ora 20:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori