Leverkuseni mposht Dortmundin, 2 gola në ekstreme (VIDEO)
Pëlqej
Bayer Leverkusen
Dortmundi është mposhtur në shtëpi nga Leverkusei duke pësuar dy gola njërin në minutën e parë dhe tjetrin në minutën e fundit.

Golin e parë e shënoi Bellarabi pas 10 sekondash lojë dhe vulosi takimin Kissling (95')

Kjo ishte java e parë e kampionatit Gjerman, ndërsa Bayern fitoi mbrëmë me rezultatin 2-1, kundër Wolfsburgut. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 20:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori