Lëvizin ushtarët e Mourinhos
Pëlqej
Mourinho
Një komitet pritje në aeroportin e Malpensës. Postë tek hoteli ku Reali i Mdridit do të qëndrojë për tu përgatitur në ndeshjen kundër Milanit. Pankarta në stadium për t’ia paraqitur falë edhe bashkëpunimit të tifozave Merengues.

Fansat interistë, nostalgjikët e Jose mourinhos janë tashmë në aksion për të përshëndetur ish timonierin e tyre, njeriunrealizoi tripletën dhe e ngriti Interin në majën e Europës. Dhe Mourinho nga ana e tij pritet ti përgjigjet me të njëjtën mënyrë këtyre tifozave. (albeu.com)
Shtuar më 01/11/2010, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori