Lewandowski shkruan historinë në Champions League (VIDEO)
Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Benficas në "Allianz Arena".

Ai që ka shënuar është Robert Lewandowski në minutën e 36', dhe me këtë gol ai arrin në kuotën e 50 golave në Champions League.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 40'. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori