Liga e Kampioneve, Inter me i mire se Celsi (VIDEO)
Albeu.com
Me golat e Diego Militos (3') dhe Esteban Cambiassos (55') Inter ka mposhtur Celsin në ndeshjen e zhvilluar sonte në takimin e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.Golin e vetëm për Celsin e shënoi Salomon Kalou në minutën e 51-të.

Në ndeshjen tjetër, CSKA ka barazuar me rezultat 1:1 në terren të vet, në ndeshjen e 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve. Golin për rusët e shënoi Mark Gonzalez në minutën e 66-të ndërsa për Sevillën shënoi Alvaro Negredo në minutën e 25-të.Ja golat:Inter 2 - 1 Celsi
CSKA 1 - 1 Sevilla

Shtuar më 25/02/2010, ora 03:32
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori