Liga e Kampioneve, ja rezultatet
Pëlqej
Albeu.com
Jane zhvilluar ndeshjet ne grupin E, F, G dhe H ne Ligen e Kampioneve. Juventus mund Rael Madridin ndersa Fenerbahce barazon ne fushen e Arsenalit. Ja te gjitha rezultatet ...Grupi E

Aalborg BK 2 - 2 Villarreal
Celtic 1 - 1 Manchester U.

Grupi F

Fiorentina 1 - 1 Bayern Munich
Lyon 2 - 0 Steaua Bucuresti

Grupi G

Arsenal 0 - 0 Fenerbahce
Dynamo Kyiv 1 - 2 FC Porto

Grupi H

BATE Borisov 0 - 2 Zenit St. Petersburg
Real Madrid 0 - 2 Juventus
Shtuar më 06/11/2008, ora 14:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori