Liga e Kampioneve, ja rezultatet
Pëlqej
Albeu.com
Jane luajtur ndeshjet ne kater grupet e Liges se Kampioneve. Humbje e Chelsit dhe barazim i Interit, Barcelones dhe Liverpoolit. Ja rezultatet e plota ...
Grupi A

AS Roma 3 - 1 Chelsea
CFR Cluj 1 - 2 Bordeaux

Grupi B

Anorthosis 3 - 3 Inter Milan
Werder Bremen 0 - 3 Panathinaikos

Grupi C

Barcelona 1 - 1 Basel
Sporting Lisbon 1 - 0 Shakhtar Donetsk

Grupi D

Liverpool 1 - 1 Atletico Madrid
Marseille 3 - 0 PSV Eindhoven
Shtuar më 05/11/2008, ora 16:51
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori