Liga e Kampioneve, rezultatet dhe golat (video)
Albeu.com
Rezultatet, tabelat e grupeve dhe te gjithe golat e ndeshjeve te luajtuara mbreme ne Ligen e Kampioneve. Lexoni dhe shikoni golat e 8 ndehjeve te luajtuara mbreme...


Grupi (E):
Glasgow Rangers (Skoci)-VFB Stuttgart (Gjermani): (2-1)

FC Barcelona Spanje)-Olympique Lyon (France): (3-0)

Grupi (F):AS Roma (Itali)-Dinamo Kiev (Ukraine): (2-0)Sporting Lizbon (Portugali)-Manchester United (Angli): (0-1)

Grupi (G):
PSV Eindhoven (Hollande)-CSKA Moskova (Rusi): (2-1)
Fenerbahçe (Turqi)-FC Internazionale Milan (Itali):
(1-0)

Grupi (H):


Arsenal(Angli)-Sevilla (Spanje):
(3-0)Slavia Prag (Çeki)-Steaua Bukuresht (Romani): (2-1)

Shtuar më 20/09/2007, ora 14:10
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori