Liga e Pare e Maqedonise, rezultatet
Albeu.com
Rezultatet e ndeshjeve te zhvilluara sot ne Ligen e Pare te Maqedonise. Milona nga Kumanova shenon bindshem ndaj Napredokut ndersa ndeshja mes Renoves dhe ekipit Makedonija eshte nderprere pas nje incidenti.Ja rezultatet:

Pelister 3 : 1 Sileks
Milano Kumanova 5 : 0 Napredok
Pobeda 3 : 1 Metalurg Skopje
Renova 0 : 1 Makedonija (eshte nderprere)
Vardar : Turnovo do te luhet me date 7 Tetor ne oren 15:00
Shtuar më 06/10/2008, ora 05:35
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori