Lionel Messi, aksioneri i ri i Pro Recco-s
Lionel Messi merret edhe me waterpolo. Sulmuesi i Barcelonës është bërë aksioneri i ri i Pro Recco Waterpolo 1913, skuadra kampione e Italisë në këtë sport që vesh fanellën bardhekaltër, ashtu si edhe Argjentina.

"Besimi dhe zemra e një prej futbollistëve më të mirë në historinë e futbollit, vishet gjithmonë e më shumë albiceleste, bardhekaltër si Seleccion ose si Pro Recco", lexohet ndër të tjera në komunikatën e klubit italian. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori