Lionel Messi bën tatuazh aktorin e njohur? (VIDEO)
Ai është një ndër futbollistët më të talentuar në botë dhe njëkohësisht idhull i shumë fëmijëve.

Por, idhull ka edhe Lionel Messi, me sulmuesin e Barcelonës që madje ka bërë tatuazh fytyrën e tij.Këtë e konfirmon aktori i Mighty Boosh, Noel Fielding, i cili bën shaka me një portret të bërë tatu në trupin e Messin.

"E dija që një ditë, Messi do të më kushtonte një vend në trupin e tij," shkruan Fielding, duke publikuar pamje nga shpina e Messit, me një imazh të bërë tatu dhe që ngjan me të.

Nuk dihet me saktësi se kush është personi që Messi i ka kushtuar këtë tatuazh.
Shtuar më 13/11/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori