Lionel Messi ka një mesazh për Antoine Griezmann
Në krye të listës për përforcimet e Barcelonës mbetet Antoine Griezmann, i cili së fundmi ka marrë edhe një mesazh nga Lionel Messi.

“Ai është një lojtar i madh, do të kuptoheshim së bashku. Ai po kalon një moment shumë të mirë në karrierën e tij” ka thënë Messi, duke lënë të kuptohet se ai është i mirëpritur në Barcelonë.

Griezmann ende nuk e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi, ndërsa përveç Barcelonës po kërkohet edhe nga Manchester United.

“Ne duam të jemi ekipi më i mirë në botë, dhe për këtë ne duhet të shohim më të mirët”, ka shtuar më pas argjentinasi. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori