"Lionel Messi meriton Topin e Artë"
Mbrojtësi i Atletico Madrid, Felipe Luis thotë se Lionel Messi duhet ta fitojë Topin e Artë.

“Nuk ka rëndësi nëse dikush e fiton Botërorin apo Champions Leaguen, Messi është më i miri”, u shpreh ai.

“Çmimi është për lojtarin më të mirë në botë – dhe për mua sot është pa asnjë dyshim Messi. Ashtui siç ishte vitet e kaluar, kur ai nuk është aty, këto çmime e humbin kredibilitetin. Për mua nuk ka rëndësi nëse dikush e ka fituar Botërorin apo Ligën e Kampionëve, ai është më i miri”, përfundoi braziliani. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2018, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori