Lionel Messi shpallet lojtari më i mirë i javës në Champions (FOTO LAJM)

Këtë javë u luajtën ndeshjet e raundit të 5 të grupeve të UEFA Champions League.

Sipas faqes zyrtare të Championsit ylli argjentinas, Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë javës.

Messi mbrëmë për Barcelonën kundër PSV shënoi 1 gol dhe dhuroi një assist.
Shtuar më 29/11/2018, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori