Lirohet tifozi shqiptar që u arrestua për hedhjen e flakadanëve në fushë
Tifozët e grupimit “Plisat”, para disa minutash kanë njoftuar se është liruar tifozi i cili është arrestuar mbrëmë nga policia për shkak të hedhjes së flakadanëve në stadium.

Tifozi me origjinë nga Durrësi jeton prej disa vitesh në Torino. Lajmi u bë i ditur më herët nga tifo-grupi, duke konfirmuar se dhe ata kanë qenë të përfshirë në hedhjen e sendeve në fushë, apo dhe ndezjen e flakadanëve që sollën ndërprerjen e ndeshjes për 8 minuta./albeu.com/
Shtuar më 25/03/2017, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori