Lista e lojtarëve të Juventusit, të ftuar për ndeshjen ndaj Napolit (FOTO LAJM)

Ndeshja mes Napolit dhe Juventusit e vlefshme për Super Kupën do të luhet më 20 janar.

Liga Italianë këtë sezon ka prezantuar një sponsor të rëndësishëm për kupën tjetër sportive italiane, me ç'rast PlayStation5 do të jetë në grafikë dhe logo të Super Kupës Italiane.

Marrëveshja midis Serie A League dhe Sony Interactive Entertainment Italia do t’i japë shumë shikueshmëri ndërkombëtare ndeshjes, por ajo do të kujtojë gjithashtu lansimin e fundit të PS5, të lëshuar në 19 nëntor.

E tanimë Superkupa e Italisë 2020, është emëruar PS5 Supercup, ndeshja e cila do të luhet në Mapei Stadium.

Për këtë ndeshje, trajneri Andrea Pirlo, ka vendosur që të ftojë këta lojtarë:
Shtuar më 19/01/2021, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori