“Lista e Zezë”/ Manchester City largon shtatë lojtarë në fund të sezonit
Yaya Toure, Jesus Navas, Willy Caballero, Pablo Zabaleta, Bacary Sagna, Gael Clichy dhe Aleksandar Kolarov janë lojtarët që pritet të lartohen nga Pep Guardiola.

Lajmin e ka bërë të ditur gazeta e njohur spanjolle AS.
Në krye të listës janë Yaya Toure dhe Jesus Navas.

Nuk mungojnë as emrat e Willy Caballero, Pablo Zabaleta, Bacary Sagna, Gael Clichy dhe Aleksandar Kolarov.

Të gjithëve iu skadon kontrata në fund të vitit dhe klubi nuk e ka ndërmend të rinovojë. /Albeu.com/
Shtuar më 06/01/2017, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori