Lista e zezë e Luis Enriques, largon 9 futbollistë (FOTO LAJM)

Claudio Bravo
Merkato ka filluar dhe Barcelona është e përqendruar vetëm te largimet për momentin.

Dani Alves u shpreh për "SportItalia" se ai do të shkojë te Juventus, dhe Borussia Dortmund ka blerë Mar Bartra, por ka akoma punë për Luis Enrique-n.

Plani kryesor i trajnerit katalanas është rindërtimi i mbrojtjes, me gjashtë lojtarë të tjerë që Barça duhet të largojë përveç dy të larguarve. Gjithsej mendohet se do të largohen plotë 9 futbollistë.
Shtuar më 06/06/2016, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori