LISTA/ Juventusit i mungojnë disa yje për sfidën ndaj Portos
Juventusi ditën e sotme do të përballet me Porton në kuadër të fazës me eleminim direkt në Champions League.

Në listën e zgjedhjeve të Andrea Pirlos në këtë listë mungojnë yjet si Arthur dhe Cuadrado, por janë rikthyer Ramsey, Bonucci dhe Dybala.

Lista e plotë:

Portierë: Szczesny, Pinsoglio, Buffon

Mbrojtës: Chiellini, De Ligt, Sandro, Danilo, Bonucci, Demiral, Di Pardo, Frabotta

Mesfushorë: Ramsey, McKennie, Chiesa, Rabiot, Bentacur, Bernardeschi, Fabioli, Kulusevski

Sulmues: Ronaldo, Morata, Dybala
Shtuar më 17/02/2021, ora 08:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori