LISTA/ Reali po plotësohet, për ndeshjen e nesërme rikthehen Kroos dhe Carvajal
Real Madrid do të përballet me Valencian në kaudër të javës së 23-të të La Ligas.

Real Madrid do të ndeshet nesër me Valencian në kuadër të xhiros së 23-të të La Ligas. "Los Blancos" po përballen me mungesa të shumta, por rikthimi i Kroos mund të jetë një shenjë pozitive për ta.

Rikthimi i Daniel Carvajal është një lajm i mirë, Lucas Vazquez po ashtu është rikthyer dhe është i gatshëm për ndeshje.

Lajmi më i mirë për Zidane, sigurisht është rikthimi i Toni Kroos, i cili mungoi shkaku i suspendimit.

Në listë mund të shihen edhe të rinj nga Real Castilla, Chust, Miguel dhe Arribas janë tre nga ta.

Lista e plotë e lojtarëve të grumbulluar nga Zinedine Zidane.

Portierë: Courtois, Lunin, Altube

Mbrojtës: Carvajal, Varane, Nacho, Mendy, Chust, Miguel

Mesfushorë: Kroos, Modric, Casemiro, Isco, Arribas

Sulmues: Benzema, Asensio, Lucas, Vinicus, Mariano
Shtuar më 13/02/2021, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori