E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Lista zyrtare e futbollistëve shqiptarë për ndeshjet me Moldavinë dhe Islandën (FOTO LAJM)

Trajneri Edi Reja ka shpallur listën zyrtare të futbollistëve që do luajnë në ndeshjet e EURO 2020.

Ndeshja Islandë-Shqipëri do luhet me 8 qershororën 15:00. Ndërsa ndeshja me Moldavinë më 11 qershororën 20:45 në Elbasan Arena.

Në listë mungojnë Gjimshiti dhe Strakosha.

Trajneri Edoardo Reja do mbajë konferencë për shtyp në orën 11:00 ku do flasë për futbollistën e grumbulluar për dy ndeshje kualifikuese në EURO 2020.
Shtuar më 28/05/2019, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori