LIVE/ Këtu mund të ndiqni ndeshjen Rumani-Shqipëri (VIDEO)
Shqipëria dhe Zvicra kanë zbritur në fushën e lojës për të zhvilluar 90 minutat e fundit në fazën e grupeve.

Ndeshjen mund ta ndiqni në linkun më lart, ndërkohë që këto janë formacionet zyrtare:

Formacioni i Shqiperisë: Berisha; Hysaj, Ajeti, Mavraj, Agolli; Basha, Abrashi, Memushaj, Lila, Lenjani; Sadiku.

Formacioni i Rumanisë: Tatarushanu, Sapunaru, Grigore, Çiriçes, Rat, Hoban, Prepelita, Stankiu, Stancu, Torzhe, Andone
Shtuar më 19/06/2016, ora 20:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori