Ronaldo flet për herë të parë si pjesë e Juventus
Pëlqej
Të gjithë tifozët e Juventusit janë në delir. Sot është “Dita e Ronaldos”.

Pasi zbarkoi dje për herë të parë në tokën italiane, që nga zyrtarizimi si lojtar i “Zonjës së Vjetër”, sot Ronaldo ka kryer vizitat mjekësore, dhe do të mbajnë në orën 18:30, edhe konferencën e parë si bardhezi.

Entuziazmi i madh ka kapluar të gjithë tifozët, që me zor po presin të dëgjojnë fjalët e para të Kristianos shkruan panorama.

Ndiqni LIVE deklaratat e Cristiano Ronaldos.
Shtuar më 16/07/2018, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori