Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Liverpool, 25 milionë euro për Rossin
Pëlqej
Liverpool pas Giuseppe Rossit. Sipas portalit anglez "caughoffside.com", skuadra nga "Anfield Road" është gati të ofrojë plor 20 milionë sterlina, rreth 25 milionë euro Fiorentinës për të siguruar shërbimet e sulmuesit italian.

Menaxheri i Liverpool Brendan Rodgers po kërkon përforcime në sulm pas largimit të Luis Suarez te Barcelona. Paratë janë në arkë dhe tani pritet vetëm vendimi i Rossit dhe Fiorentinës. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori