Liverpool arrin në Marbella
Pëlqej
Liverpool do të qëndrojë nga 16 maj deri më 19 maj në Marbella pasi ata po përgatiten për finalen e UEFA Champions League kundër Real Madridit më 26 maj.

Ekipi i Jurgen Klopp ka 11 ditë për t'u përgatitur, pasi këtë fundjavë që kaloi përfndoi kampionati anglez dhe gjermani ka sjellë lojtarët e tij në Spitalin Jugor të spanjës për të rimbushur bateritë e tyre dhe për të intensifikuar përgatitjet.

Klubi nga Merseysides i cili përfundoi në vendin e katërt në tabelën e klasifikimit në Premier League që u kualifikua edhe në Champions për sezonin e ardhshëm, do të tentojë të fitojë trofeun që i munon më shumë se 12 vjet. /albeu.com//
Shtuar më 16/05/2018, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori