Liverpool bën "shopping" në Bundesligë
Ragnar Klavan është zyrtarisht lojtar i Liverpolit pasi ka firmosur me skuadrën angleze dhe është prezantuar si lojtari më i ri që do të jetë nën urdhrat e Klop.

Mbrojtësi 30­vjeçar vjen nga Augsburgu ku ka qenë titullar fiks i kësaj skuadre, ndërsa më parë ka luajtur edhe në Holandë me AZ Alkmar. Ky transferim pritet t'i kushtojë 5 milionë euro.


Shtuar më 20/07/2016, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori