Liverpool bie nga Totenhami i madh
Pëlqej
Tottemham bëhet skuadra e pathyeshme ku në dy javë ka fituar me Arsenalin dhe me Liverpoolin. Pas Arsenalit, rradhën e ka patur të kuqtë e Liverpoolit, të cilët janë mundur 2-1 nga skuadra e Gareth Bale. Autor të golave për këtë ndeshje kanë qënë Skrtel për Liverpoolin dhe përsëri Skrtel, por kësaj rradhe për Tottenhamin pasi ka shënuar tek porta e tij dhe golin e dytë e ka shënuar Lenon. (albeu.com)
Shtuar më 28/11/2010, ora 20:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori