Liverpool e tepron, shënon edhe golin e pestë ndaj Romës (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool po shkatërron Romën në "Anfield Road", ku i ka shënuar edhe golin e pestë.

Ai që ka shënuar është Roberto Firmino që realizon në minutën e 73'-të .

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 76'-të. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori