Liverpool fiton me spektakël ndaj Spartakut (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool ka marrë një fitore të thellë me 7-0 ndaj Spartak Moscowfazën e grupeve të Ligës së Kampionëve

Skuadra angleze, Liverpool e ka mbyllur fazën e grupeve në mënyrën më të mirë, duke mposhtur në Anfield skuadrën ruse Spartak Moscow me rezultat të thellë 7:0.

Golat për Liverpoolin i shënuan Coutinho hat-trick, Firmino, Mane dy dhe Salah.

Pas kësaj fitoreje Liverpooli mbetet në vendin e parë në Grupin E më 12 pikë, tri më shumë se sa Sevilla në vendin e dytë. /albeu.com/

Shtuar më 06/12/2017, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori