Liverpool-Fulham , formacionet zyrtare
Skuadra e Liverpool do të zbresë në fushën e lojës pas pak minutash ku do të presë në shtëpi Fulhamin. Trajneri Jurgen Klopp do të hedhë në fushë skuadrën me skemën 4-3-3.

Në portë Alisson. Në mbrojtje Arnold-Gomez-Van Dijk dhe Robertson. Në mesin e fushës Xherdan Shaqiri-Fabinho dhe Ëijnaldum. Në sulm Salah-Firmino dhe Mane. Ndërkohë që skuadra londineze do të luajë me skemën 5-4-1. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori