Liverpool, gati tre transferimet e orës së fundit (FOTO-LAJM)

Victor Moses
Në orët e fundit të mbylljes së afatit zyrtar të merkatos, skuadra e Liverpoolit pritet të zyrtarizojë sot transferimin e tre lojtarëve të rinj. Lajmi bëhet i ditur nga menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers i cili është shprehur se në përforcim të skuadrës pritet të vijnë mbrojtësi Mahmadou Sakho (17 milionë euro) nga PSG-ja, Thiago Illori nga Sporting Lisbona (7 milionë euro) dhe Victor Moses nga Chelsea. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori