Liverpool heq dorë nga ylli i Dortmundit
Liverpooli duket se ka hequr dorë nga ylli i Dortmundit, Jadon Sancho.

Ylli anglez, i cili aktualisht aktivizohet me Borussia Dortmund, Jadon Sancho, duket se do të jetë i pakapshëm për Liverpool.

Raportimet nga mediet britanike bëjnë të ditur se ‘Reds’ nuk janë të gatshëm të paguajnë çmimin e kërkuar nga BVB.

Gjiganti Bundesliga kërkon së paku 100 milionë funte për shërbimet e anglezit, i cili kërkohet edhe nga Man United.

Liverpool nuk janë gati të futen në një garë ofertash me rivalin e tyre, dhe janë gati të kthejnë interesimin tek shënjestrat tjera
Shtuar më 12/04/2020, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori