Liverpool i gatshëm të konkurojë për Gareth Bale
Jurgen Klopp ka paratë që duhen për blerjen e Gareth Bale, pas shitjes së Philippe Coutinho tek Barcelona, dhe është gati të paguajë 100 milionë euro për Balen.

Mund të ketë edhe shkëmbin të lojtarëve, ku në drejtim të spanjollëve do të shkonve Mohamed Salah ndërsa te The Reds do të vinte Gareth.

Uellsiani do të jetë një ndër lojtarët që do të përfolet gjatë afatit kalimtar të qershorit pasi që raportohet se do të largohet prej Los Blancos./albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori