Liverpool i gatshëm të sigurojë shërbimet e "dështakut" të Barcelonës
Liverpooli thuhet se është i interesuar për sulmuesin e Barcelonës, Ousmane Dembele.

Raportet në Francë pretendojnë se Kloppi mbetet i interesuar për përfaqësuesin francez, i cili nuk ka arritur të përmbushte potencialin e tij në Camp Nou, që kur mbërriti nga Borussia Dortmund në 2018.

Liverpooli ka një gatishmëri për të marrë Dembelen në huazim dhe jo të kërkojë ta transferojë atë në një marrëveshje të përhershme.

Ndërsa Sarri duket se do të arrijë nga Watfordi, ardhja e Dembeles, do t’i siguronte Kloppit një mori opsionesh sulmuese.
Shtuar më 23/09/2020, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori