Liverpool i nis kontaktet për transferimin e Vinicius
Liverpool do sulmuesin e Real Madrid, Vinicius Junior, dhe ka nisur kontaktet për transferimin e tij.

Liverpool, ashtu si edhe PSG, kanë kontaktuar përfaqësuesit e lojtarit për të kuptuar nëse ai do të ishte i gatshëm për t’u larguar nga Madridi.

Megjithatë, atij do t’i duhet të luftojë për një vend në formacion tani pas rikuperimit nga dëmtimet respektive të Eden Hazard dhe Marco Asensio.
Shtuar më 03/06/2020, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori