Liverpool insiston për Alberto Gilardino
Liverpool nuk heq dorë nga Alberto Gilardino. Përveç agjentit të lojtarit që për Calciomercato.it tha: " I vetmi mendim i Gila-s është të bjë më të mirën me fanellën e Fiorentinës", vjen dhe reagimi nga tranjeri i "The Reds", Dalglish, i cili po monitoron me kujdes sulmuesin italian, i cili merkaton e verës ishte shumë pranë kalimit te Genoa.

Objektivi i Dalglish sipas tabloidit " d'Otremanica, është ajo e bashkimit në sulm të Gilardino me uruguajanin Luis Suarez që në fillimin e janarit, duke parë formën jo të mirë të Andy Carroll. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2011, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori