Liverpool interesohet për lojtarin e Juventusit
Sipas Daily Express Liverpool ka nisur disa negociata sezioze për të arritur tek mesfushori i Juventusit, Cuadrado.

Liverpool dëshiron ta bashkojë mesfushorin me egjiptianin Salah dhe të krijojë kështu një mesfushë solide e cila të mbështesë Coutinhon dhe fazën e sulmit. Juventus nga ana tjetër lojtarin është munduar ta bëjë kurban, pasi ka dashur ta përfshijë në shumë operacione të cilat nuk i ka arritur ti përfundojë deri më tani, përcjell Albeu.com.

Juventus do të ishte i kënaqur edhte nëse Cuadrado do të konvertohej në disa miliona, shumë e cila mendohet të shkojë deri më 18 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori