Liverpool kalon në avantazh ndaj Cardiffit (VIDEO)
Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Cardiffit në "Anfield Road".

Ai që ka shënuar është egjiptiani, Mohamed Salah në minutën e 10'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 15'. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori