Liverpool kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO)

Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Anfield Road".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Daniel Sturridge në minutën e 58'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 62'. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori